top of page

הנחיות קורונה עדכניות | אבו דאבי

ברוכים הבאים לאבו דאבי!

ריכזנו עבורכם את כל הנחיות הקורונה המעודכנות לשוהים באבו דאבי


אבו דאבי יישם אמצעי זהירות קפדניים כדי להגן על כל חברי הקהילה שבאמירות. החל מה -20 באוגוסט 2021, הכניסה למקומות ציבוריים מסוימים באבו דאבי מוגבלת לאלה שחוסנו, פטורים רשמית או מתחת לגיל 16, כחלק מהמאמצים המתמשכים להגן על הבריאות והבטיחות.
כניסה למקומות ציבוריים

הכניסה למקומות ציבוריים מסוימים באמירות אבו דאבי מותרת רק למי שחוסן במלואו, למי שיש פטור רשמי או מתחת לגיל 16 ויש לו גם מעמד 'ירוק' באפליקציית Alhosn המאשרת זאת בתנאים הבאים:


 • על המחוסנים לקבל תוצאה שלילית של בדיקת PCR כל 30 יום בכדי לשמור על מצב 'ירוק'

 • למי שיש פטור רשמי, חייב לקבל תוצאה של בדיקת PCR שלילית כל 7 ימים כדי לשמור על מצב 'ירוק'

 • ילדים מתחת לגיל 16 מקבלים אוטומטית מעמד 'ירוק' ללא צורך בבדיקה


המקומות הציבוריים המוגבלים לאלה שחוסנו, פטורים או ילדים הם מרכזי קניות, מסעדות ובתי קפה; חנויות אחרות, לרבות כאלה שאינן ממוקמות במרכזי קניות; חדרי כושר ומתקני פנאי; מועדוני בריאות ואתרי נופש, מוזיאונים ומרכזי תרבות, אוניברסיטאות ומכונים, פארקי שעשועים ובתי קולנוע.


כדי לקבל גישה למקומות הציבוריים שצוינו, תצטרכו להוריד את אפליקציית Alhosn כדי להציג את הסטטוס 'ירוק',

כניסה לאירועים דורשת גם סטטוס 'ירוק' בתוספת תוצאת בדיקת PCR שלילית שהתקבלה תוך 48 שעות מזמן האירוע.הנחיות קיבולת במקומות ציבוריים החל מה- 20 באוגוסט 2021:


 • קיבולת קניונים, מרכזי בילוי, מרכזי תרבות, מוזיאונים ובתי קולנוע עלתה ל -80%

 • בתי מלון יכולים לפעול בקיבולת של 100%

 • קיבולת המסעדות ובתי הקפה גדלה ל -80% ומאפשרת לעוד 10 אנשים לשבת ליד שולחן אחד, כאשר נדרשת חבישת מסכה שלא אוכלים.

 • מועדוני בריאות, אקדמיות ספורט, חדרי כושר וספא יכולים לפעול בתפוסה של 50%

 • אירועי קהילה וספורט, אירועי חברה כגון תערוכות וכנסים ואירועי בידור הכוללים הצגות תאטרון וקונצרטים הוגדלו ל -60%. קיבולת אולמות החתונה עלתה ל -60%, עם מקסימום של 100 איש.

 • תחבורה ציבורית יכולה להפעיל עד 75% קיבולת, ונהגי מוניות יכולים לנסוע עם עד שלושה נוסעים במונית של חמישה אנשים וארבעה נוסעים במונית של שבעה אנשים.


פרוטוקולים לחבישת מסכות:

חובה ללבוש מסכה בכל המקומות הציבוריים - הפטורים כוללים:


 • ילדים מתחת לגיל שנתיים

 • אנשים עם מוגבלות חמורה (קבוצה זו חייבת להיות מסוגלת לספק דו"ח רפואי רלוונטי במידת הצורך)

 • אנשים עם תסמיני נשימה (קבוצה זו חייבת להיות מסוגלת לספק דו"ח רפואי המפרט את הקושי שלהם בחבישת מסכה)


אם נוסע חולה ב- COVID-19 בזמן שהותו באבו דאבי, האם הוא יכול לגשת למתקנים רפואיים באמירות?

כן. למציאת המתקנים הרפואיים הקרובים ביותר לחץ כאן


אם נוסע חושד שיש לו COVID-19 או שבא במגע עם חולה מאומת, עליו לבקר מיד בחדר מיון (לאלה עם תסמינים חמורים) או במתקן SEHA Prime Testing Facility (לאלה עם תסמינים לא חמורים או ללא תסמינים) ולפעול לפי הפרוטוקול שאושר. התסמינים יכולים לכלול חום, שיעול, כאב גרון, קשיי נשימה או כאב ראש, אנא פנה מיד לרשויות הבריאות.


* לכל בירור נוסף הקשור למגיפה, הפרוטוקולים והנהלים או גישה למוסדות בריאות באבו דאבי, התקשרו למוקד הטלפוני ISTIJABA call centre כל היום בטלפון 800 1717.


* למידע נוסף אודות COVID-19, בקר באתר משרד הבריאות-אבו דאבי, המספק מידע עדכני ומאומת לגבי הגנה על עצמך מפני הנגיף, סיוע וירטואלי בנושא המחלה ושאלות נפוצות כיצד להישאר בטוחים ולהכיל את התפשטות נגיף הקורונה. האתר מספק גם נתונים סטטיסטיים בזמן אמת על מספר האנשים שנדבקו והחלימו. לחצו כאן


* לרשימת מרכזי הבדיקות הפרטיים המספקים בדיקת PCR באבו דאבי לחצו כאןהאם התיירים צריכים לשאת בעלויות הטיפול/הבידוד או כל בדיקה נוספת הנדרשת במקרה של מגע עם הנגיף או הדבקה בו?

כל עלויות הבידוד והסיוע הרפואי, ללא קשר למתקן או לינה, יהיו בעלות הפרט. למטיילים לאבו דאבי מומלץ בחום להחזיק בפוליסת ביטוח נסיעות עם כיסוי בינלאומי הכוללת COVID-19 לפני נסיעה לכל יעד.מספרי חירום:


999 למשטרה

998 לאמבולנס

997 לכבאות (הגנה אזרחית)

996 למשמר החופים
218 צפיות0 תגובות

Comentários


bottom of page